Plavecký oddíl MSK Brno

Plavecký oddíl MSK Brno je nově vytvořený plavecký klub, který se věnuje základnímu, kondičnímu i závodnímu plavání. Pravidelně trénujeme na brněnských bazénech KPB Ponávka, MPS Lužánky a LRC Rašínova. 

V současnosti nabíráme nové členy hlavně z řad dětí a žactva pro vybudování široké plavecké základny.

Oddíl je součástí Městského sportovního klubu Brno, který vznikl v roce 2016. Našim základním účelem je vytváření podmínek pro rozvoj a organizaci sportu v Jihomoravském kraji, zejména na území statutárního města Brna a zpřístupnění sportu a tělovýchovných aktivit široké veřejnosti, především dětem a mládeži.

Zakladateli MSK Brno jsou městská akciová společnost STAREZ - SPORT, a.s., Jihomoravská krajská organizace ČUS a Regionální sport, z.s.

Plavecké kurzy i závodní družstvo

Pro malé i velké děti pořádáme po celý školní rok plavecké kurzy. V nich se Vás ujmou zkušení trenéři, kteří poradí s úplnými základy i s následným zdokonalením plavecké techniky. Pokud tedy chcete své dítě naučit plavat nebo jen hledáte doplňkový sport pro zlepšení fyzické i psychické kondice, jste tu správně.

Kromě plaveckých kurzů máme i závodní družstvo. Máme jak "velké", tak "malé" závoďáky. Pravidelně se účastníme plaveckých soutěží nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pokud tedy již umíte plavat, láká Vás poměřit síly s ostatními, neváhejte a přidejte se k nám.

Kontakt:

Vedoucí oddílu plavání: Mgr. Michal Hájek, tel. 605 255 094, email: hajek@starezsport.cz.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací