Městský sportovní klub Brno

Hlavními partnery Městského sportovního klubu Brno je společnost STAREZ - SPORT, a.s., Technické sítě Brno, a.s., Teplárny Brno a Dopravní podnik města Brna, a.s.. MSK podporuje významné sportovce jako je paralympijský cyklista Ivo Koblasa, motocyklový závodník Ondřej Ježek, maratonská běžkyně Tereza Ďurdiaková nebo jachtařka Martina Bezděková.

Mimo podporu sportovců města Brna a Jihomoravského kraje, zaštiťuje Městský sportovní klub Brno již třetím rokem projekt „SPORTOVCI DO ŠKOL“. Tento projekt probíhá ve školním roce 2018/2019 na 32 základních školách města Brna, na kterých MSK zajišťuje 47 vyučovacích hodin týdně se sportovní tématikou. Více informací na www.sportovcidoskol.cz

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací